CADpiping

Professional Blogs

PREČO SA OPLATÍ VIDIEŤ BRICSCAD NA PIPEFÓRUM´18?

Leave a comment

Výstřižekk

V dnešnej dobe veľmi málo ľudí má chuť odskúšať niečo nové, hlavne preto, pretože si myslia, že je to strata času. Tak isto je to aj pri programoch, ktoré sú určené na tvorbu výkresov, alebo celých projektov. Z môjho osobného hľadiska, by sme sa nemali báť skúšať nové veci, ktoré nám z jednej strany dokonca vedia uľahčiť našu prácu. Program, ktorý sa prebíja do popredia, ale stále ho nevyužíva dostatok ľudí, je aj program BricsCAD. Samozrejme, každý z nás je zvyknutý na niečo iné, ale prečo nedať šancu aj niečomu novému. Dňa 13. a 14.3. 2018 sa v Českej Republike, v Mikulove, uskutoční medzinárodné stretnutie užívateľov Pipe Stress Analysis, pod názvom PipeFórum´18.

pipeforum

viac informácií tu:

Okrem ukážky projektov, produktov, živých ukážok rôznych program, budú aj ukážky programu BricsCAD. Dozviete sa, aký je tento program a samozrejme čo všetko na v ňom dá robiť. Aké balíčky nám ponúka a taktiež podporované súbory. Stručná charakteristika programu, porovnanie programov, výhody a nevýhody, živé ukážky pracovných prostredí ako sú prostredia 2D a 3D, Sheet Metal – plechové diely a v neposlednom rade pracovné prostredie BIM.

Nastavenie programu, ukážka tvorby výkresovej dokumentácie, úložisko – cloud Chapoo, BricsCAD 17 a s ním spojené zmeny, ktoré nastali v BricsCAD 18 a Bricsys 24/7.

bricsys

Množstvo noviniek od tvorcov programu BricsCAD a zoznámenie sa s najnovším produktom, ktorým je BricsCAD Shape, ktorý uľahčuje prácu najmä architektom, inžinierom a slúži hlavne na živú prezentáciu, s bohatou knižnicou priamo na pracovnej ploche.

Na záver by som chcela spomenúť, že v programe BricsCAD, vieme otvoriť program CADWorx Professional R1. CADWorx pracuje rovnako rýchlo v BricsCADe  ako aj v programe AutoCAD. Avšak výhodou pri programe BricsCAD je to, že nemá vysoké náklady, takže náklady sú efektívne a cenovo výhodné a má flexibilné licencovanie. CADWorx je program, ktorý zahŕňa potrubia, oceľové konštrukcie, zariadenia, schémy procesov, prehliadku dizajnu, automatickú izometriu a výpis materiálu. CADWorx sa veľmi ľahko nastavuje a ľahko sa v ňom pracuje. Obojsmerné prepojenia medzi CADWorxom a inými programami pre potrubia, umožňujú zdieľanie informácií a udržiavať výkresy a modely synchronizované pri zmenách. Program CADWorx s platformou BricsCAD, taktiež môžete vidieť na akcií PipeFórum´18.

cadworx

Tešíme sa na Vašu účasť a dúfame, že sa Vám na našej akcií bude páčiť.

 

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s