CADpiping

Professional Blogs

Dodanie licencií Intergraph | email od Intergraph

Leave a comment

Hexagon môže dodávať upgrade softvéru zákazníkom údržby elektronicky. V súčasnosti dostávate upgrade softvéru vo forme fyzického média (DVD).

Keď vydáme novú veľkú alebo malú verziu softvérového produktu/produktov, ktoré používate, bežne trvá 1-3 týždne, kým sa k vám upgrade softvéru dostane. Chceme tento čas dramaticky skrátiť tým, že doručíme váš upgrad elektronicky cez File Catalyst FTP platform.

Benefity pre vás a vašu organizáciu:

  • Dostanete vaše upgrady softvéru rýchlejšie
  • Žiadna strata času a financií kvôli manipulácii s fyzickým médiom vo vašej organizácii
  • Vyhnete sa meškaniam kvôli strate fyzického média pri prenose

Pre pochopenie toho, ako proces funguje, si prosím pozrite dokument tu.

Najskôr sa elektronické doručenie vzťahuje len na CADWorx & Analysis Solutions – konkrétne, CADWorx Plant, P&ID a fieldPipe Professional, CAESAR II, PV Elite, Visual Vessel Design, TANK, OrthoGen, FEA Tools, NozzlePro a GT STRUDL.

Všimnite si prosím, že servisné balíčky a hotfixy budú stále dostupné cez Hexagon Smart Support.

Aby tento proces fungoval, váš status v našom administratívnom systéme sa zmení na doručovanie z ‘len fyzické’ na ‘len elektronické‘, čo znamená, že v budúcnosti už nebudete dostávať fyzické médiá od Hexagonu pre CADWorx & Analysis softvérové produkty, ktoré používate.

Všimnite si prosím, že vždy dostanete fyzické médiá, keď si prvýkrát kúpite nový produkt. Následne budú upgrady odosielané na základe vášho statusu v našom systéme, to znamená ‘len fyzické‘ alebo ‘len elektronické‘.

Ak dávate prednosť doručovaniu fyzických médií, prosím odpovedzte na tento email a informujte nás o vašich prianiach (váš status v našom systéme potom zostane ako ‘len fyzický).

Všimnite si prosím: ak nám nedáte vedieť do 18. augusta 2017, budeme predpokladať, že v budúcnosti budete spokojní s doručovaním softvérových upgradov elektronicky (váš status v našom systéme bude potom nastavený na ‘len elektronický’).

Oceňujeme vašu spoluprácu pri tejto iniciatíve.

S pozdravom,
cadvision logo

HexagonPPM-Reseller

 

 

Author: cadpiping

CAD Application Engineer

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s